13 September 2018

"Еднаш свет изградив" со наградата на НЕТА.

There is no translation available.

"Еднаш свет изградив" на ТДМ, ја освои наградата на НЕТА за најдобра претстава на Меѓународниот фестивалот на камерен театар РИСТО ШИШКОВ во Струмица.  

 

FaLang translation system by Faboba

Monthly repertoire

June 2024
M T W T F S S
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Marketing