4 Јули 2022

Уживајте во летото!

Драги наши, ТДМ е на краток распуст.

Но, повеќе работен. Се подготвуваме за нашиот најнов проект: Интернационалниот фестивал на детски театри "Игор Маџиров" на кој ќе можете да видите прекрасни претстави од различни страни на светот.

volshebnata pustec 2019 2

 

Уживајте во летото и ве чекаме од септември повторно во ТДМ :)

FaLang translation system by Faboba

Месечен репертоар

Октомври 2022
П В С Ч П С Н
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31

Маркетинг