13 Октомври 2022

Триумф на ТОБИ на фестивалот „МАЛИОТ ПРИНЦ“ во Штип

  • ГРАН ПРИ за претстава во целина
  • Награда за НАЈДОБРА РЕЖИЈА и 
  • Специјална АКТЕРСКА НАГРАДА за Марија Ѓорѓијовска.

nagrada TOBI

FaLang translation system by Faboba

Месечен репертоар

Мај 2023
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

Маркетинг