13 October 2022

Триумф на ТОБИ на фестивалот „МАЛИОТ ПРИНЦ“ во Штип

There is no translation available.

  • ГРАН ПРИ за претстава во целина
  • Награда за НАЈДОБРА РЕЖИЈА и 
  • Специјална АКТЕРСКА НАГРАДА за Марија Ѓорѓијовска.

nagrada TOBI

FaLang translation system by Faboba

Monthly repertoire

October 2023
M T W T F S S
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Marketing