9 Октомври 2021

ТДМ со награда за НАЈДОБАР РЕКЛАМЕН МАТЕРИЈАЛ

На 55. издание на МТФ "Војдан Чернодрински"- Прилеп, Н.У. Театар за деца и младинци доби награда за  НАЈДОБАР РЕКЛАМЕН МАТЕРИЈАЛ, авторско дело на Борче Димитројоски за претставата ЕДВАРД РАЦЕ НОЖИЦИ, во режија на Нела Витошевиќ.

Edvard Race Nozici plakat

FaLang translation system by Faboba

Месечен репертоар

Декември 2023
П В С Ч П С Н
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Маркетинг