9 October 2021

ТДМ со награда за НАЈДОБАР РЕКЛАМЕН МАТЕРИЈАЛ

There is no translation available.

На 55. издание на МТФ "Војдан Чернодрински"- Прилеп, Н.У. Театар за деца и младинци доби награда за  НАЈДОБАР РЕКЛАМЕН МАТЕРИЈАЛ, авторско дело на Борче Димитројоски за претставата ЕДВАРД РАЦЕ НОЖИЦИ, во режија на Нела Витошевиќ.

Edvard Race Nozici plakat

FaLang translation system by Faboba

Monthly repertoire

October 2023
M T W T F S S
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Marketing