24 Јули 2017

Одиме на распуст!

Вие сигурно сте на распуст или на одмор, а ние? Ние го подготвуваме театарот за повторна средба со Вас кога заедно ќе раскажуваме нови приказни, но и ќе се потсетиме на старите!

Распуст

Довидување до Септември, најмили наши!

Искрено вашиот,
Театар за деца и младинци

FaLang translation system by Faboba

Месечен репертоар

Март 2023
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

Маркетинг