24 July 2017

Одиме на распуст!

There is no translation available.

Вие сигурно сте на распуст или на одмор, а ние? Ние го подготвуваме театарот за повторна средба со Вас кога заедно ќе раскажуваме нови приказни, но и ќе се потсетиме на старите!

Распуст

Довидување до Септември, најмили наши!

Искрено вашиот,
Театар за деца и младинци

FaLang translation system by Faboba

Monthly repertoire

May 2023
M T W T F S S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

Marketing