11 Јули 2018

Гостувања во месец Јули

Почитувани,

Во тековниот месец, Јули, ќе оствариме две гостувањата и тоа на 25.7.2018 на фестивалот „Македонско културно лето 2018“ во Пустец Р. Албанија со претставата „Црвенкапа“, и на 26.7.2018 гостување на фестивалот „Охридско лето“ со претставата „Тоби“.

FaLang translation system by Faboba

Месечен репертоар

Јануари 2023
П В С Ч П С Н
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Маркетинг