13 Септември 2018

"Еднаш свет изградив" со наградата на НЕТА.

"Еднаш свет изградив" на ТДМ, ја освои наградата на НЕТА за најдобра претстава на Меѓународниот фестивалот на камерен театар РИСТО ШИШКОВ во Струмица.  

 

FaLang translation system by Faboba

Месечен репертоар

Декември 2022
П В С Ч П С Н
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31

Маркетинг