18 Март 2020

Тетар за деца и младинци со претстави на МТВ

Драги дечиња, родители, баби и дедовци,

По повод нашиот јубилеен 30-ти роденден (25 март 2020), додека седиме дома, најдовме начин како повторно да другаруваме со јунаците од нашите претстави.

Секоја недела од 12 часот на МРТВ, гледајте дел од претставите на ТЕАТАРОТ ЗА ДЕЦА И МЛАДИНЦИ.

Уживајте од дома
#30godiniTDM #sonstotrae #sedidoma See Less

Media

FaLang translation system by Faboba

Месечен репертоар

Март 2023
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

Маркетинг