3 Април 2017

ТДМ без струја поради сервисен зафат на ЕВН

Поради технички зафат од страна на ЕВН, Театарот за деца и младинци ќе биде без електрична енергија во Понеделник од 09:00 до 17:00 часот. Поради ова нема да бидеме во можност да одговориме на телефонските повици.

Ви благодариме на разбирањето,
ТДМ

FaLang translation system by Faboba

Месечен репертоар

Март 2023
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

Маркетинг