Месечен репертоар

oblak_poste_eventr.jpgЧетврток, 05 Октомври 2023
Некој нека ми каже колку сум важен
Почеток: 19:00 часот
Возраст: 6+
c5f7f8ba22bc61faa6aa803ae1139d1d_XL.jpgПеток, 06 Октомври 2023
Зрното грашок и принцезата
Почеток: 19:00 часот
Возраст:
giga-mega-bajka-plakat.jpgСабота, 07 Октомври 2023
Гига Мега Бајка
Почеток: 19:00 часот
Возраст:
crvenkapa-slideset.jpgЧетврток, 12 Октомври 2023
Црвенкапа
Почеток: 19:00 часот
Возраст:
giga-mega-bajka-plakat.jpgПеток, 13 Октомври 2023
Гига Мега Бајка
Почеток: 19:00 часот
Возраст:
1plakati-dummie-TDM.jpgСабота, 14 Октомври 2023
Супербајкастично
Почеток: 19:00 часот
Возраст: 6+
1plakati-dummie-TDM.jpgЧетврток, 19 Октомври 2023
Супербајкастично
Почеток: 19:00 часот
Возраст: 6+
plakat-pipi.jpgПеток, 20 Октомври 2023
ТОБИ
Почеток: 19:00 часот
Возраст:
Гостување во Прилеп на фестивалот „Силјан Штркот“
crvenkapa-slideset.jpgСабота, 21 Октомври 2023
Црвенкапа
Почеток: 19:00 часот
Возраст:
lazhesh_melita_poster.jpgЧетврток, 26 Октомври 2023
Лажеш Мелита
Почеток: 19:00 часот
Возраст: 6+
lakomata-slideset.jpgСабота, 28 Октомври 2023
Лакомата меца
Почеток: 19:00 часот
Возраст:

Месечен репертоар

Јули 2022
Пон
Вто
Сре
Чет
Пет
Саб
Нед
27
28
29
30
1
2
3
 
 
 
 
 
 
 
4
5
6
7
8
9
10
 
 
 
 
 
 
 
11
12
13
14
15
16
17
 
 
 
 
 
 
 
18
19
20
21
22
23
24
 
 
 
 
 
 
 
25
26
27
28
29
30
31
 
 
 
 
 
 
 

FaLang translation system by Faboba

Маркетинг

РАБОТНО ВРЕМЕ НА БИЛЕТАРНИЦАТА

 • ПонеделникНе работи
 • Вторник08:30 - 16:00
  (пауза 12:30 - 13:00)
 • Среда08:30 - 16:00
  (пауза 12:30 - 13:00)

  КОГА ИМА ПРЕТСТАВА
  08:30 - 12:30
  и 18:00 - 20:00
 • Четврток08:30 - 12:30
  и 17:00 - 19:00
 • Петок08:30 - 12:30
  и 17:00 - 19:00
 • Сабота09:00 - 13:00
  и 17:00 - 19:00
 • НеделаНе работи

ИСПРАТЕТЕ НИ ПОРАКА

Име и презиме:
E-mail:
Порака

200 денарицена на билет

02.3222.619ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА НА БИЛЕТИ И ПРАШАЊА ВО ВРСКА СО ПРОСЛАВА НА РОДЕНДЕНИ
bileti@tdm.mk

071.378.387ОД ВТОРНИК ДО ПЕТОК ОД 12:00 ДО 15:00 ЧАСОТ

ул. Димитрија Чуповски 4,
1000 Скопје,
Република С. Македонија

02.3136.185АДМИНИСТРАЦИЈА
contact@puppet.com.mk

 

ДИРЕКТОР
manager@puppet.com.mk

МАРКЕТИНГ СЛУЖБА
marketing@puppet.com.mk

ПРАВНА СЛУЖБА
hr@puppet.com.mk

СМЕТКОВОДСТВО
finance@puppet.com.mk
znamenca levomasadeca levodeca desnodeca desnoznamenca desno

УСЛОВИ И ПРАВИЛА ЗА ЗАКАЖУВАЊЕ НА РОДЕНДЕН:

 • Откуп на минимум 20 билети по редовна цена
 • Реденденот може да се прослави САМО во денови кога има претстави
  (Четврток, Петок, Сабота или Недела)
 • Роденденот се слави со претставата која е тој ден на репертоар
 • За сите останати информации Ве молиме јавете се на билетарата