Месечен репертоар

1plakati-dummie-TDM.jpgСреда, 06 Март 2024
Подрум
Почеток: 20:00 часот
Возраст: 14+
1dummie_pretstava-screen.jpgЧетврток, 07 Март 2024
Том Соер
Почеток: 19:00 часот
Возраст:
giga-mega-bajka-plakat.jpgПеток, 08 Март 2024
Роња, ќерката на ограбувачот
Почеток: 19:00 часот
Возраст: 6+
1plakati-dummie-TDM.jpgСабота, 09 Март 2024
Супербајкастично
Почеток: 19:00 часот
Возраст: 6+
1plakati-dummie-TDM.jpgСреда, 13 Март 2024
Како ќе го делиме мачорот
Почеток: 20:00 часот
Возраст: 12+
malata_sirena_plakat.jpgЧетврток, 14 Март 2024
Малата сирена
Почеток: 19:00 часот
Возраст:
crvenkapa-slideset.jpgПеток, 15 Март 2024
Црвенкапа
Почеток: 19:00 часот
Возраст:
cvetnata-slideset.jpgСабота, 16 Март 2024
Цветната улица
Почеток: 19:00 часот
Возраст:
plakat-pipi.jpgЧетврток, 21 Март 2024
Пипи долгиот чорап
Почеток: 19:00 часот
Возраст:
1dummie_pretstava-screen.jpgПеток, 22 Март 2024
Том Соер
Почеток: 19:00 часот
Возраст:
pepelaska-plakat.jpgСабота, 23 Март 2024
Пепелашка
Почеток: 19:00 часот
Возраст:
crvenkapa-slideset.jpgПонеделник, 25 Март 2024
Црвенкапа
Почеток: 18:00 часот
Возраст:
Гостување во Велес, на фестивалот ,,5ре”
giga-mega-bajka-plakat.jpgСреда, 27 Март 2024
Франкенштајн
Почеток: 20:00 часот
Возраст: 14+
 
plakat-volshabnata.jpgЧетврток, 28 Март 2024
Волшебната флејта
Почеток: 19:00 часот
Возраст:
c5f7f8ba22bc61faa6aa803ae1139d1d_XL.jpgПеток, 29 Март 2024
Зрното грашок и принцезата
Почеток: 19:00 часот
Возраст:
giga-mega-bajka-plakat.jpgСабота, 30 Март 2024
Гига Мега Бајка
Почеток: 19:00 часот
Возраст:

Месечен репертоар

Сабота 23 Декември 2023
 • 12:00  ТОБИ    ::  Детски претстави
 • 19:00  ТОБИ    ::  Детски претстави
FaLang translation system by Faboba

Маркетинг

РАБОТНО ВРЕМЕ НА БИЛЕТАРНИЦАТА

 • ПонеделникНе работи
 • Вторник08:30 - 16:00
  (пауза 12:30 - 13:00)
 • Среда08:30 - 16:00
  (пауза 12:30 - 13:00)

  КОГА ИМА ПРЕТСТАВА
  08:30 - 12:30
  и 18:00 - 20:00
 • Четврток08:30 - 12:30
  и 17:00 - 19:00
 • Петок08:30 - 12:30
  и 17:00 - 19:00
 • Сабота09:00 - 13:00
  и 17:00 - 19:00
 • НеделаНе работи

ИСПРАТЕТЕ НИ ПОРАКА

Име и презиме:
E-mail:
Порака

200 денарицена на билет

02.3222.619ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА НА БИЛЕТИ И ПРАШАЊА ВО ВРСКА СО ПРОСЛАВА НА РОДЕНДЕНИ
bileti@tdm.mk

071.378.387ОД ВТОРНИК ДО ПЕТОК ОД 12:00 ДО 15:00 ЧАСОТ

ул. Димитрија Чуповски 4,
1000 Скопје,
Република С. Македонија

02.3136.185АДМИНИСТРАЦИЈА
contact@puppet.com.mk

 

ДИРЕКТОР
manager@puppet.com.mk

МАРКЕТИНГ СЛУЖБА
marketing@puppet.com.mk

ПРАВНА СЛУЖБА
hr@puppet.com.mk

СМЕТКОВОДСТВО
finance@puppet.com.mk
znamenca levomasadeca levodeca desnodeca desnoznamenca desno

УСЛОВИ И ПРАВИЛА ЗА ЗАКАЖУВАЊЕ НА РОДЕНДЕН:

 • Откуп на минимум 20 билети по редовна цена
 • Реденденот може да се прослави САМО во денови кога има претстави
  (Четврток, Петок, Сабота или Недела)
 • Роденденот се слави со претставата која е тој ден на репертоар
 • За сите останати информации Ве молиме јавете се на билетарата