Месечен репертоар

lazhesh_melita_poster.jpgСабота, 10 Декември 2022
Лажеш Мелита
19:00 часот
Возраст: 6+
plakat-grdoto.jpgЧетврток, 15 Декември 2022
Во детската соба
19:00 часот
Возраст:
crvenkapa-slideset.jpgПеток, 16 Декември 2022
Црвенкапа
19:00 часот
Возраст:
giga-mega-bajka-plakat.jpgСабота, 17 Декември 2022
Гига Мега Бајка
19:00 часот
Возраст:
1plakati-dummie-TDM.jpgЧетврток, 22 Декември 2022
Палешка
19:00 часот
Возраст:
1dummie_pretstava-screen.jpgПеток, 23 Декември 2022
Том Соер
19:00 часот
Возраст:
crvenkapa-slideset.jpgСабота, 24 Декември 2022
Црвенкапа
19:00 часот
Возраст:
giga-mega-bajka-plakat.jpgПонеделник, 26 Декември 2022
РОЊА
19:00 часот
Возраст:
ПРЕМИЕРА
giga-mega-bajka-plakat.jpgВторник, 27 Декември 2022
РОЊА
19:00 часот
Возраст:
malata_sirena_plakat.jpgСреда, 28 Декември 2022
Малата сирена
19:00 часот
Возраст:
plakat-pipi.jpgЧетврток, 29 Декември 2022
ТОБИ
19:00 часот
Возраст:
giga-mega-bajka-plakat.jpgПеток, 30 Декември 2022
Гига Мега Бајка
19:00 часот
Возраст:

Месечен репертоар

Среда 19 Октомври 2022
No events were found
FaLang translation system by Faboba

Маркетинг

РАБОТНО ВРЕМЕ НА БИЛЕТАРНИЦАТА

 • ПонеделникНе работи
 • Вторник08:30 - 16:00
  (пауза 12:30 - 13:00)
 • Среда08:30 - 16:00
  (пауза 12:30 - 13:00)

  КОГА ИМА ПРЕТСТАВА
  08:30 - 12:30
  и 18:00 - 20:00
 • Четврток08:30 - 12:30
  и 17:00 - 19:00
 • Петок08:30 - 12:30
  и 17:00 - 19:00
 • Сабота09:00 - 13:00
  и 17:00 - 19:00
 • НеделаНе работи

ИСПРАТЕТЕ НИ ПОРАКА

Име и презиме:
E-mail:
Порака

200 денарицена на билет

02.3222.619ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА НА БИЛЕТИ И ПРАШАЊА ВО ВРСКА СО ПРОСЛАВА НА РОДЕНДЕНИ
bileti@tdm.mk

071.378.387ОД ВТОРНИК ДО ПЕТОК ОД 12:00 ДО 15:00 ЧАСОТ

ул. Димитрија Чуповски 4,
1000 Скопје,
Република С. Македонија

02.3136.185АДМИНИСТРАЦИЈА
contact@puppet.com.mk

 

ДИРЕКТОР
manager@puppet.com.mk

МАРКЕТИНГ СЛУЖБА
marketing@puppet.com.mk

ПРАВНА СЛУЖБА
hr@puppet.com.mk

СМЕТКОВОДСТВО
finance@puppet.com.mk
znamenca levomasadeca levodeca desnodeca desnoznamenca desno

УСЛОВИ И ПРАВИЛА ЗА ЗАКАЖУВАЊЕ НА РОДЕНДЕН:

 • Откуп на минимум 20 билети по редовна цена
 • Реденденот може да се прослави САМО во денови кога има претстави
  (Четврток, Петок, Сабота или Недела)
 • Роденденот се слави со претставата која е тој ден на репертоар
 • За сите останати информации Ве молиме јавете се на билетарата