Месечен репертоар

Август 2019
Пон
Вто
Сре
Чет
Пет
Саб
Нед
29
30
31
1
2
3
4
 
 
 
 
 
 
 
5
6
7
8
9
10
11
 
 
 
 
 
 
 
12
13
14
15
16
17
18
 
 
 
 
 
 
 
19
20
21
22
23
24
25
 
 
 
 
 
 
 
26
27
28
29
30
31
1
 
 
 
 
 
 
 

Маркетинг

РАБОТНО ВРЕМЕ НА БИЛЕТАРАТА

 • ПонеделникНе работи
 • Вторник10:00 - 12:00 часот
 • Среда10:00 - 12:00 часот
 • Четврток10:00 - 12:00 часот
  и 17:00 - 19:00 часот
 • Петок10:00 - 12:00 часот
  и 17:00 - 19:00 часот
 • Сабота10:00 - 12:00 часот
  од 17:00 - 19:00 часот
 • Недела10:00 - 12:00 часот

ИСПРАТЕТЕ НИ ПОРАКА

Име и презиме:
E-mail:
Порака

02.3222.619ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА НА БИЛЕТИ И ПРАШАЊА ВО ВРСКА СО ПРОСЛАВА НА РОДЕНДЕНИ
bileti@tdm.mk

071.378.387ОД ВТОРНИК ДО ПЕТОК ОД 12:00 ДО 15:00 ЧАСОТ

ул. Димитрија Чуповски 4,
1000 Скопје,
Република С. Македонија

02.3136.185АДМИНИСТРАЦИЈА
contact@puppet.com.mk

znamenca levomasadeca levodeca desnodeca desnoznamenca desno

УСЛОВИ И ПРАВИЛА ЗА ЗАКАЖУВАЊЕ НА РОДЕНДЕН:

 • Откуп на минимум 20 билети по редовна цена
 • Реденденот може да се прослави САМО во денови кога има претстави
  (Четврток, Петок, Сабота или Недела)
 • Роденденот се слави со претставата која е тој ден на репертоар
 • За сите останати информации Ве молиме јавете се на билетарата