Театар за деца и младинци
Menu
КОНТАКТ

Invalid Input


Лошо пополнето поле
Кој сектор сакате да го контактирате?

Invalid Input


Invalid Input


Печати

РАБОТНО ВРЕМЕ НА БИЛЕТАРАТА:
Вторник, среда и недела:
10:00 - 12:00 часот

Четврток, петок и сабота:
10:00 - 12:00 часот и
од 17:00 - 19:00 часот
Телефон за резервации:
02 3222 619
(во работното време на билетарата)

или на

071 378 387
(од вторник до петок од 12:00 до 15:00 часот)

Адреса:
ул. Димитрија Чуповски 4, Скопје
Телефон/Факс: 02/3136 185
E-mail: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Tekovni proekti

  • Мачорот во чизми
  • Снежната кралица
  • Сидарта